عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو

لوکوپوک به گستردگی ایران

اولین بار که لوکوپوک را باز می کنید، شهر یا استان خود را در لوکوپوک انتخاب کنید، از آن پس لوکوپوک برای شهر شما خواهد بود. لوکوپوک فقط آگهی های که در شهر یا استان شما می باشند را به شما نشان خواهد داد.

از طریق لوکوپوک در بهترین سایت های ایرانی آگهی دهید!

با چند کلیک ساده آگهی شما علاوه بر لوکوپوک در بهترین سایت های ایرانی قابل پخش خواهد بود، عصر ایران، خبر فارسی، بانکی و در آینده ....

حتما شما هم چیزی برای هدیه دادن دارید!

به دوره ورتان نگاه کنید، کلی وسیله است که شما دیگر نیاز به آنها ندارید و حتی خیلی وقت ها حضورشان شما را آزار می دهد! آخر آن میز دوران دانشجویی که کلی هم فضا گرفته است به چه درد شما می خورد؟ یا کتاب های و جزوات کنکور، انبار پر از وسایلی هست که دیگر به کار شما نمی آید! آنها را می توانید در لوکوپوک به کسانی که نیاز دارند هدیه کنید. فقط کافی است در هنگام درج آگهی در بخش قیمت، رایگان را انتخاب نمایید.

لوازم دست ساز خود را در لوکوپوک بفروشید!

خیلی از ما ایرانی ها در خانه هامان لوازمی را درست می کنیم که بسیار دل انگیزند، چرا آنها را به دیگران ارائه نکنیم؟ بگذارید دیگران نیز از هنر دستان شما لذت ببرند. لوکوپوک بخش ویژه ای را برای فروش لوازم دست ساز شما در نظرگرفته، چند عکس و کمی توضیحات کافی است که هنر دست شما در دیدگاه کل ایرانیان قرار گیرد. پس ما را از رنگینی هنرتان بی نصیب نگذارید.

بخش فوری لوکوپوک را از دست ندهید!

در بخش لوکوپوک شما می توانید آگهی های زیر قیمت بازار را ببینید، پس این بخش داغ را از دست ندهید، البته می توانید با عضویت در خبرنامه آگهی های فوری زودتر از دیگران از این فروش های داغ و فوری مطلع شوید.

لوکوپوک برای نیازمندی های ویژه شما، ویژه است

لوکوپوک برای نیازمندی های اساسی شما ویژه تر است، لوکوپوک ابزارهای پیاده کرده است که شما به سادگی خودرو، املاک، تور و ... را جستجو کرده و انتخاب کنید. بخش های ویژه لوکوپوک عبارتند از :

  • بخش ویژه خودرو لوکوپوک
  • بخش ویژه استخدام لوکوپوک
  • فروش آپارتمان
  • اجاره آپارتمان
  • تور داخلی
  • تور خارجی
  • لوازم دست ساز
  • لوازم آنتیک

در لوکوپوک همه چیز تحت کنترل شماست!

هر اتفاقی که در لوکوپوک مرتبط با شما رخ می دهد، لوکوپوک شما را مطلع می کند. پرسیدن سوال در مورد آگهی شما، پاسخ دیگران به پرسش های شما، هنگام شروع و پایان آگهی و... توسط سامانه اطلاعیه لوکوپوک از طریق پیغام های بالونی در لوکوپوک، ایمیل و در آینده نه چندان دور پیام کوتاه به شما اطلاع داده می شود، البته اینکه شما چه اطلاعیه هایی را از طریق چه روشی دریافت نمایید، توسط شما قابل تنظیم است.

لوکوپوک ساده است

لوکوپوک ساده و سریع است. شما می توانید به سادگی از تمامی امکانات لوکوپوک استفاده نمایید. ما برای آسایش شما، روش های گوناگونی برای سادگی لوکوپوک به کار گرفته ایم. به عنوان مثال شما می توانید در عرض 1 دقیقه، 10 آگهی خود را بروز کنید؛ بدون این که از کندی اینترنت خانگی ناراحت گردید. اگر ایده ای برای ساده تر شدن لوکوپوک دارید ما را مطلع نمایید. بهترین ایده ما درلوکوپوک استفاده از ایده های شماست.

لوکوپوک خوشمزه و لذید برای گوگل

کافی ست شما یک آگهی رایگان با یک عنوان مناسب در لوکوپوک درج نمایید، چند ساعت دیگر عنوان آگهی خود را در گوگل جستجو نمایید، آگهی شما در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل ظاهر خواهد شد! ما لوکوپوک را با بررسی به روز ترین راهکارهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به گونه ای ساخته ایم که لوکوپوک به نظر گوگل خوشمزه تر می رسد!

روزانه بیش از 35000 نفر مختلف لوکوپوک را می بینند

(آخرین بروز رسانی فروردین 92) روزانه بیش از 35000 نفر مختلف از نقاط مختلف ایران لوکوپوک را می بینند، هر کدام از این افراد به طور متوسط از 4 صفحه ی لوکوپوک بازدید می نمایند. شما فکر می کنید یک مغاز سه نبش، در بهترین پاساژ پرجمعیت ترین خیابان شلوغ ترین شهر ایران چند مراجعه کننده در روز دارد؟ 200 نفر، 400 نفر؟ 500 نفر ...؟، پس عجله کنید، لوکوپوک یک فرصت مناسب برای توسعه کسب و کار شماست.

لوکوپوک براساس نظرات کاربرانش به روز می شود

بهترین ایده ما درلوکوپوک استفاده از ایده های شماست. لوکوپوک راهکاری مختلفی را برای جمع آوری نظرات شما در نظر گرفته است، مرکز تماس کاربران لوکوپوک، بررسی رفتار کاربران در سایت از طریق داده های جمع آوری شده در لوکوپوک، مصاحبه موردی با کاربران لوکوپوک و ... روش هایی می باشند که ما از طریق آنها نظرات شما را جمع آوری می کنیم. براساس این نظرات، طراحی و عملکرد لوکوپوک چندماه یک بار بروز می گردد.